در حالت Repeater ، دامنه یک شبکه Wi-Fi موجود گسترش می يابد. این حالت زمانی مناسب است که در مکانی با سیگنال بی سیم ضعیف قرار دارید و می خواهید طیف وسیعی از سیگنال های بی سیم را در کل خانه یا محل کار خود داشته باشید.

وارد سیستم مدیریت دسترسی Access Point شوید.

در اینجا TL-WA901ND را به عنوان نمونه در نظر می گیريم.

 1. به Quick Setup بروید و برای شروع بر روی Next کلیک کنید.
 2. اگر می خواهید حساب کاربری خود را تغییر دهید ، YES را کلیک کنید. سپس نام کاربری و رمزعبور قدیمی خود و سپس نام کاربری و رمزعبور جدید خود را وارد کنید. در غير اين صورت ، روی Next کلیک کنید تا به صفحه بعد برويد.
 3. operation mode را Repeater انتخاب کنید. روی Next کلیک کنید۵- Universal Repeater یا WDS Repeater را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که AP میزبان شما از WDS پشتیبانی می کند ، توصیه می کنیم Universal Repeater را انتخاب کنید.
   1. برای یافتن شبکه میزبان خود ، بر روی Survey کلیک کنید و روی Connect کلیک کنید. رمزعبور شبکه میزبان را در قسمت Wireless Password وارد کرده و سپس بر روی Next کلیک کنید.
   2. نوع دسترسی به شبكه LAN را انتخاب کنید (در حالت smart كارت شبكه دستگاه از شبكه بالادستي IP ميگيرد و در حالت Static ميتوانيد IP داخواه خود را از رنج شبكه خود بر روي دستگاه ست نماييد) و سپس بر روي Next کلیک کنید.

  ۸٫برای تکمیل پیکربندی ، روی Finish کلیک کنید.
  ۹٫دستگاه اكسس پوينت را در مابين AP میزبان خود و نقطه با سيگنال ضعيف Wi-Fi قرار دهيد .پس از اتصال به شبكه ، Range Extender همان نام و رمز عبور شبکه را با شبکه میزبان شما به اشتراک می گذارد.براي تست ارتباط مي توانيد پس از اتصال به دستگاه و تقويت سيگنال در محل نقطه كور از شبكه داخلي يا اينترنت پينگ بگيريد.در صورتي كه سيگنال قوي باشد به معني برقراري ارتباط است و پينگ شبكه داخلي و سرويس ها بايد وجود داشته باشد.

در صورتي كه تمايل داشته باشيد مي توانيد مقاله غیر فعال کردن Update خودکار ویندوز ۱۰ را از اينجا مطالعه نماييد.

لطفا پويش نت را در تلگرام دنبال نماييد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید